Pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Współczuciu (CFT), korzystając również z dorobku podejścia psychodynamicznego oraz z innych metod opartych na współczesnej wiedzy psychologicznej.

Początki mojej pracy związane były z podejściami analitycznymi i próbą rozumienia nieświadomych mechanizmów wpływających na emocje i relacje. Z czasem coraz bliższe stały mi się metody pozwalające w bardziej bezpośredni i  szybszy sposób pracować nad zmianą, regulacją emocji oraz nad budowaniem wewnętrznego poczucia bezpieczeństwa i życzliwej relacji z samym sobą.

Poniżej przedstawiam wybrane szkolenia i kursy, które ukształtowały sposób mojej pracy psychoterapeutycznej.